Respekt, odbornost, přirozenost

Duše produktové řady Herbow

 

"Značka Herbow se zrodila z lásky, s rodinou a osobními zkušenostmi. Myšlenka vývoje produktu byla inspirována láskou a péčí o děti vynálezce, který začal v roce 2012, na doporučení pediatra prát s mýdlovými ořechy, kvůli dětské citlivé pokožce. Během pravidelného používání kožní vyrážky pomalu vybledly a zmizely během několika týdnů. "

"To byl základ výzkumu a po téměř 3 ročním vývoji, testování a zkoušení více než 4500 kg prádla, se zrodilo široké spektrum výrobků šetrných k životnímu prostředí. V roce 2016 byla uvedena první prací kulička mýdlové ořechy, která měla mezi spotřebiteli okamžitý úspěch. Díky neustálému vývoji produktů se společnost Herbow vyvinula v stabilní důvěryhodnou značku s tisíci kupujících naše výrobky, které se používají v celé Evropě. Úspěch je výsledkem úsilí zakladatelů společnosti Herbow nabízet produkty vyrobené z nejlepších možných složek, které jsou v souladu s našimi základními hodnotami: respekt, odbornost, přirozenost. "

"Od samého počátku jsme upřednostnili použití rostlinných a minerálních materiálů. Naším kultovním produktem je Herbow prací kulička mýdlové ořechy, která je stále nejúspěšnějším výrobkem značky, 100% nechemický organický detergent. Pro Herbow, jsou mýdlové ořechy inspirací, která je zdrojem nekonečných možností dalšího vývoje produktů. "

 Tünde Rusznyák-Takács, Ředitel pro vývoj produktů

                                                                                                                                    


Mise Herbow

 

"Výrobky Herbow jsou dobré řešení skutečných problémů. Stále více alergií a jiných typů onemocnění způsobují různé chemické čisticí a prací prostředky. Obecně platí, že 80% prádla není silně znečištěné, takže ve většině případů není nutné praní chemickými čisticími prostředky. Při mírně znečištěných oděvech je postačující přirozená prací účinná látka, kterou mýdlové ořechy obsahují."

"Kterou mýdlové ořechy s vynikajícím pracím účinkem obsahují."

Takže proč používat alergenní přísady a složky, když výrobky Herbow na bázi přírodních čisticích prostředků mohou být použity s velkou účinností a jednoduchým způsobem praní.

Proč HERBOW?
V čem jsme jiní?