Ahoj!

Byla jsem malé děťátko, když jsem měla vyrážky na pokožce, které mě velmi svrběli a bolely.

Vyzkoušeli jsme mnoho věcí, a nakonec, na radu mého doktora, začala moje maminka prát prádlo s mýdlovými ořechy.

Můj špatný pocit pomalu mizel, a znovu jsem se cítila dobře!

Děkuji vám mami a tati za rozvíjení rodiny produktů Herbow, díky čemuž je na světě stále více a více zdravých a šťastných dětí a rodin.

                                                                                     Velmi Vás miluji


 

 

 

 

 

– "Jako matka čtyř dětí, myslela jsem, že pro mou rodinu je důležitější mít zdravý životní styl. V oblasti praní prádla jsem však používala syntetické detergenty, o kterých jsem si jako matka a manželka myslela, že jsou nejlepší volbou pro mou rodinu.
Mezitím se nám narodilo naše třetí dítě, Emma, ​​která již nebyla "odolná" vůči pracím prostředkum. Byly ji skoro 2 roky, když její pokožka začala mít horké, svědivé vyrážky. Přirozeně jsme se obrátili na lékaře, který diagnostikoval alergii na prací prostředky. Masti, které jsme obdrželi, nezmenšily potíže. Moje holčička trpí bolestivými vyrážkami po celé dny. Znovu jsme hledali řešení a nakonec náš pediatr doporučil použití mýdlových ořechů na zmírnění příznaků. Naše syntetické prací prostředky byly nahrazeny přírodními mýdlovými ořechy a po přibližně 8 týdnech používání se Emminy potíže zcela vytratili." - říká Rusznyák - Takács Tünde, vynálezce prací kuličky mýdlové ořechy Herbow.

 

Časově náročné a komplikované použití mýdlových ořechů je zjednodušené unikátní inovací, díky které je praní mýdlovými ořechy mnohem snadnější a pohodlnější!  

Poznejte přírodní produkty společnosti Herbow,
ujistěte se, jaké efektivní může být přírodní praní.